Шоу бізнес

Тренд у TikTok за участі YAKTAK вийшов з-під контролю: бенд 7TEEN’S презентує вайбовий трек «Кожен твій рух»

Молодіжний бенд 7TEEN’S презентує нову композицію «Кожен твій рух». Веселу та безтурботну пісню про зізнання в коханні бенд написав ще навесні. Вперше учасники засвітили уривок взимку у спільному відео з YAKTAK у форматі «Вгадай хто співає», де приспів акапелло заспівала учасниця 7TEEN’S Яруся.

«Попри те, що за задумом це пісня-зізнання від хлопця дівчині, вийшло так, що вперше соцмережі почути цей трек з вуст нашої єдиної вокалістки. Насправді ми усі разом працювали над створенням пісні «Кожний твій рух». Для нас важливо транслювати у своїй творчості те, що безпосередньо відчуваємо ми», – прокоментували 7TEENS.

У moodvideo, яке команда відзняла на Домбровському кар’єрі на Івано-Франківщині, 7TEEN’S перетворилися на справжній музичний бенд. Цією роботою музиканти вирішили попрощатися з теплими днями і поринути у глибокий осінній настрій. Тому у відео з’явився легендарний тінсмобіль, який бенд своїми руками створив для літнього хіта «П’ятниця».

Тренд у TikTok за участі YAKTAK вийшов з-під контролю: бенд 7TEEN’S презентує вайбовий трек «Кожен твій рух»
Тренд у TikTok за участі YAKTAK вийшов з-під контролю: бенд 7TEEN’S презентує вайбовий трек «Кожен твій рух»

За словами учасників, moodvideo «Кожен твій рух» вийшло дуже стильним та вайбовим: «Кожний з нас обрав для себе образ та інструмент, на якому він вміє грати. Тому Сашко сів за барабани, Віталік взяв до рук соло-гітару, а Ілля – бас-гітару, Яруся стала за клавіші. Денис перетворився на головного соліста. Ну тут ми пробачимо, але тільки у цьому відео (сміються – ред.)

Початок осені видався для творчості 7TEEN’S доволі плідним. Після випуску першого у Україні speed-up альбому, бенд, який був номінований у музичній незалежній премії MUZVAR AWARDS-2023  у категоріях «Найкращі молоді імена поп-музики» та «Найактивніший фан-клуб», готується до нового етапу. Ним стане подача заявки на участь у Нацвідборі до «Євробачення-2024». Наразі 7TEEN’S вже у процесі підготовки конкурсної композиції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button